з 2007 року на ринку України

Декоративна плитка Палермо

Показано -15 по 0 з 5 (Всього сторінок 1)
Опис

Оздоблення з натурального каменю надає приміщенню і фасаду будівлі особливий шик і розкіш. Але, цей матеріал має високу вартість, яка далеко не кожному по кишені. Крім того, камінь має значну вагу, створює велике навантаження на несучі конструкції, з ним складно працювати. Плитка під камінь позбавлена ​​всіх перерахованих недоліків, її ціна цілком доступна. Цей матеріал випускається у великому асортименті фактур, кольорів, форм і розмірів, тому дозволяє втілити в життя навіть самий сміливі дизайн-проекти.
Купити плитку під камінь в Києві завжди можна в компанії БудМашПостач (прайс надає всю необхідну інформацію, додаткову консультацію можна отримати по телефону).
Правила укладання плитки під камінь (або декоративного каменю під стару цеглу)
Основні види
Вартість плитки під натуральний камінь (декоративний Кемень під стару цеглу) в першу чергу залежить від сировини, що використовується для її виробництва. Найчастіше зустрічається керамічна плитка під камінь та вироби, виготовлені на основі цементу і гіпсу. Важливо підібрати оптимальний вид з урахуванням умов експлуатацій і висунутих естетичних вимог.
Цементна плитка під камінь настінна має високу міцність, не вигоряє (в разі використання у виробництві спеціальних УФ-стійких світильників), має тривалий термін служби. Крім того, такий облицювальний матеріал відмінно витримує високі і низькі температури, їх різкі перепади, стійкий до дії вологи, тому з успіхом використовується для зовнішніх робіт (наприклад, облицювання фасадів). Гарантійний термін експлуатації становить 20 років.
 Оздоблення плиткою під камінь на гіпсовій основі може виконуватися тільки в приміщеннях, причому досить сухих. Для зовнішньої обробки вона не годиться. У ванних кімнатах і кухнях гіпсову плитку необхідно покривати спеціальними складами, які захищають її від дії вологи.
Оздоблення декоративною плиткою під камінь: правила виконання робіт
Укладання цього матеріалу дуже схожа на облицювання звичайної керамічною плиткою. При наявності мінімальних навичок і чіткому дотриманні технології якісно виконати укладку своїми силами цілком можливо. Всі роботи можна розділити на кілька етапів: дизайн-проект, підготовка поверхні, змішування клею або цементно-піщаного розчину, укладання плитки, закладення швів.
• Необхідно ретельно продумати, як саме буде укладатися плитка. Внутрішнє оздоблення плиткою під камінь може виконуватися по всій стіні, на який-небудь її частини або окремому архітектурному елементі. Нерідко комбінується плитка різних фактур і кольорів.
• Поверхня, на яку буде укладатися плитка під дикий камінь, повинна бути рівною і чистою. Тому якщо стіна далека від ідеалу, необхідно видалити залишки старих будівельних матеріалів і вирівняти поверхню шпаклівкою. В оптимальному варіанті поверхню посилюється армуючої будівельною сіткою.
• Клейова суміш розлучається згідно з доданою до неї інструкцією. Розчин зазвичай готується в співвідношенні піску та цементу 3: 1. Бажано використовувати цемент марки М400.
• Клей наноситься зубчастим шпателем таким чином, щоб під плиткою не залишалося порожнеч. Плитку щільно притискають до стіни, вирівнюють. Для отримання рівних швів однакового розміру використовуються пластмасові хрестики-обмежувачі або смуги гіпсокартону.
• Затирання швів виконують після повного висихання, через кілька днів після закінчення кладки.
Продаж облицювальної плитки під камінь здійснюється компанією БудМашПостач. У цій компанії можна придбати продукцію відмінної якості від виробника Золотий Мандарин. Його сучасний завод випускає широкий асортимент декоративної плитки та цегли. Продукція даного виробника відмінно себе зарекомендувала і користується заслуженою популярністю.