з 2007 року на ринку України

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 15-12-8, Фото №1

в наличии

Ціна від 486.00 грн.

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 16-12-8, Фото №2

в наличии

Ціна від 498.00 грн.

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 17-10-8, Фото №3

в наличии

Ціна від 510.00 грн.

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 17-12-8, Фото №4

в наличии

Ціна від 510.00 грн.

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 17-15-8, Фото №5

в наличии

Ціна від 612.00 грн.

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 18-10-8, Фото №6

в наличии

Ціна від 525.00 грн.

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 18-12-8, Фото №7

в наличии

Ціна від 525.00 грн.

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 18-15-8, Фото №8

в наличии

Ціна від 633.00 грн.

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 19-10-8, Фото №9

в наличии

Ціна від 540.00 грн.

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 19-12-8, Фото №10

в наличии

Ціна від 540.00 грн.

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 19-15-8, Фото №11

в наличии

Ціна від 655.00 грн.

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 20-10-8, Фото №12

в наличии

Ціна від 555.00 грн.

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 20-12-8, Фото №13

в наличии

Ціна від 555.00 грн.

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 20-15-8, Фото №14

в наличии

Ціна від 674.00 грн.

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 21-10-8, Фото №15

в наличии

Ціна від 567.00 грн.

Панелі перекриття, ціна №① Київ ⋙плити пустотні⋘, Панель перекриття ПК 21-12-8, Фото №16

в наличии

Ціна від 567.00 грн.

Показано -15 по 0 з 297 (Всього сторінок 19)
Опис

Залізобетонні панелі перекриття - це вироби з залізобетону. Виготовляються жб панелі перекриття Ковальська методом екструзії, використовуваному для відливання порожнистих виробів на тросової арматурі. Якісні жб панелі перекриття повинні мати певну міцність на вигин, тому в процесі виробництва арматура попередньо натягується і закріплюється, залишаючись в такому напруженому стані до повного застигання бетонної маси. Це дає можливість панелі працювати на вигин і витримувати певні навантаження.

Здійснюємо доставку панелей перекриття під замовлення з індивідуальними розмірами - настандартние панелі перекриття.

Плити перекриття, ПК широко використовуються при будівництві житлових і промислових споруд. Потрібний тип ЖБ плит перекриття для певного об'єкта вибирається з урахуванням характеру навантажень, кліматичних умов, а так само з економічних міркувань. Для виготовлення попередньо напружених плит використовують бетон класу В15 і В25; для плит без попереднього напруження - В15 і В20.

Дослідивши ринок будматеріалів, ми виділили основні модифікації плити перекриття, їх властивості та ціноутворення:
1. багатопустотня або пустотная (ПК), так як має всередині порожнечі;
2. ребриста, плита володіє Коритне профілем;
3. монолітна плита перекриття;
4. нарізна залізобетонна плита, що позначається як ППС;

Всі реалізовані компанією БудМашПостач ЖБ плити перекриття наділені прекрасної тепло і звукоізоляцією, а також відмінними несучими властивостями. Вони економічні і прості в монтажі.
Плити перекриттів і пустотні, і монолітні супроводжуються сертифікатом якості, що надаються підприємством-виробником.
Всі параметри плит, такі як напруга і розміри - товщина, довжина і висота, можна знайти в наших зведених таблицях. Підсумкова вартість залежить від того, які у плити перекриттів розміри і їх кількості.
На все плити перекриттів ціна може бути обумовлена ​​в кожному конкретному випадку і залежати від умов замовлення та його обсягу.
Купити плити перекриття Київ за доступними для наших клієнтів цінами можна, зв'язавшись з нами за телефоном, вказаним на сайті.

Наш магазин «БудМашПостач» реалізує пустотні плити. Цей будівельний матеріал характеризується підвищеною міцністю, зниженою звуковий і теплової проникністю. Порожнечі зменшують загальну масу конструкції навантаження на фундамент.

Плити пустотні ПК мають зазвичай круглий перетин наскрізних отворів (бувають і овальні порожнечі). Крім звукоізоляції і полегшення ваги конструкції пустотні плити володіють особливою міцністю, які надають їм своєрідні «ребра жорсткості», створювані порожнечами.

Плити перекриття пустотні мають рівну поверхню, що дозволяє використовувати їх під стелю нижнього поверху і під підлогове покриття верхнього поверху з мінімальним вирівнюванням, а то і без нього, з огляду на додаткову обробку.

Іноді пустотні плити перекриття випускаються не гладкими, а зі спеціальними ребрами. Ця конструкційна особливість дозволяє додатково збільшити жорсткість плити. У будівництві такі пустотні плити перекриття з додатковими ребрами жорсткості застосовуються частіше в промислових будівлях, де передбачена високе навантаження на панелі перекриття.

В процесі виробництва на плити пустотні ПК беруть різні марки бетону. Не завжди, всупереч загальноприйнятій думці, пустотная плита повинна бути зроблена з важкого бетону. У малих будівлях це навіть недоцільно і дорого. Є так званий конструкційний бетон, який має високу міцність, але меншу вагу.

Транспортування і монтаж

Існують певні стандарти перевезення і складування ЖБ плит. Для транспортування необхідно використовувати дерев'яні опори, які захистять плити пустотні пк від деформацій або непередбачених вигинів і навантажень.

Навантаження виконують за допомогою траверса. Ця сталевий захоплення у вигляді балки дозволяє рівномірно розподілити вагу і не допустити перевантажень, і, як наслідок, тріщин. Такі дії повинні бути доручені тільки фахівцям-монтажникам. Правильне виконання всіх стандартів навантаження - гарантія того, що плита буде встановлена ​​без пошкоджень.

Магазин «БудМашПостач» пропонує свої послуги в навантаженні, доставки та розвантаження. В цьому випадку калькулируется остаточна вартість на плити перекриття пустотні (ціна плюс доставка). Рекомендуємо попередньо зв'язатися з експертом з продажу і точно скалькуліровать вартість. У будь-якому випадку, ціни на будматеріали у нас в магазині низькі і додаткові послуги, такі, як транспортування або монтаж, відмінно вкладуться в ваш бюджет.

Додаткові послуги Інтернет магазину «БудМашПостач»

Для монтажу залізобетонних конструкцій, якщо будівництво ведеться в межах київської області, можна замовити бригаду монтажників від нашого магазину. Це може бути група будівельників або окремі фахівці. Серед них є муляри, майстри оздоблювальних робіт і інші будівельні спеціальності.

Консультація, як послуга, не входить у вартість покупки - це безкоштовний сервіс. Зрозуміло, наші експерти надаватимуть консультативну допомогу про наявність або якість товару, його сертифікації, але з питань: які плити перекриття пустотні краще, краще звертатися до проектної документації.

Кілька слів про якість

Будівельні ринки в Києві пропонують продукцію природної сушки. Технологія передбачає термін, протягом якого виріб зобов'язане вилежатися. Якщо плита пустотная випущена буквально «вчора», то вона не відповідає стандартам.

У нашому магазині цей варіант виключений. Весь відвантажується асортимент перевірений на відповідність стандартам і має сертифікати.