з 2007 року на ринку України!
Повна комплектація обєкта будматеріалами

Стара площа

Опис

Тротуарна плитка «Стара площа» (виробник «Золотий мандарин» Київ р.-р. Вишневе) – це унікальне покриття, яке додасть будь-якому простору чарівність старого міста і старовинної бруківки на його вулицях, наповнивши місце, викладене цієї плиткою, духом історії.

Тротуарна плитка цієї лінійки відрізняється фактурною поверхнею і кілька неправильними формами, що дозволяє органічно вписати її в будь-який ландшафт і практично в будь-який стиль. А широкий вибір кольорів дозволяє підібрати найбільш відповідне кольорове поєднання. Купити тротуарну плитку «Старе місто» можна в таких кольорах: коричневому, чорному, персиковому, сірому та білому.

Що стосується технічних характеристик, то тротуарна плитка «Стара площа» (завод «Золотий мандарин») відноситься до класу бетону В 35 і відрізняється прекрасною морозостойкостю (цикл до F 200), водостійкістю (водопоглинення до 6%) і стійкістю до стирання верхнього шару.

Компанія «Будмашпостач» (Київ) пропонує своїм клієнтам плитку «Стара площа» в різних розмірах та кольорах. Ми впевнені, що в Києві ціна тротуарної плитки Стара Площа неодмінно порадує кожного клієнта (прайс знаходиться на сайті). Також нами пропонується доставка по Україні швидко і в будь-яке зручне для кожного клієнта місце.

В цій категорії немає товарів.