з 2007 року на ринку України!
Повна комплектація обєкта будматеріалами

Укладання тротуарної плитки, мощення Київ ціна

Укладання тротуарної плитки, мощення Київ ціна, Мощіння тротуарної плитки, мощення, Фото №1

в наличии

Ціна від 130.00 грн.

Показано -15 по 0 з 1 (Всього сторінок 1)
Опис

Якщо ви задумували облагородити свою прилеглу територію і ще не набули тротуарну плитку - врахуйте, що доставка до вашого місця буде тим дорожче, чим більше буде відстань. Безпосередньо підготовка підстави складається з: вибірки грунту, підготовки цього підстави з щебеню (або гранотсева) і піску (і їх закупівля), закупівлі цементу, підготовки бетонної основи, установка садових або дорожніх бортів.

Ціна укладання тротуарної плитки може залежати від декількох факторів і складається з найдорожчою підготовки підстави і власне самої укладання (мощення) купленої тротуарної плитки. Чим довше і складніше підготовка підстави, тим дорожче укладання плитки. Так само буде залежати вартість від об'єму виконуваних робіт - чим більше площа робіт, тим дешевше собівартість робіт за квадратний метр. Великі площі укладаються технікою, що також впливає на вартість мощення.

Технологія укладання тротуарної плитки не нова і не складна, але потрібно знати, якщо укласти на погано підготовлену поверхню, то вас чекає ремонт незабаром.

Довірте цю справу професіоналам і не пошкодуйте матеріалу для підготовки - зробіть правильно відразу - зателефонуйте в БудМашПостач і ми організуємо доставку і правильне укладання тротуарної плитки!

Підготовка робот з укладання (мощення) тротуарної плитки.

Спочатку відповідно до схеми укладання тротуарної плитки та плануванням місця потрібно встановити маячки. Планування включає процедуру видалення непотрібного грунту і вирівнювання поверхні щебенем. Встановлюються дренажні системи для відведення води.

Основний несучий шар щебеню лягає шаром 10-25см (для пішохідної доріжки менше шар, для автомобіля легкового - більше, для вантажного - ще більше). Встановлюють бордюри. Відсипається шар піску в 4 см, який служить підстилкою для тротуарної плитки. Розмічається майданчик шнуром, щоб додатково проконтролювати правильність розташування плитки - на своєму вона місці, не «пішла» чи укладання в сторону. Періодично відбувається ця процедура перевірки при регулярному постукуванні гумовим молотком по поверхні тротуарної плитки. Потім поверхню покладеної плитки обробляється виброплитой, засипається річковим піском, розрівнюється, віддаляється надлишок піску і повторно тротуарна плитка обробляється виброплитой