Цегла ручного формування

Цегла ручного формування, фасадна облицювальна, відгуки, ціна Київ
Найбільш відомим видом штучного облицювального каменю є цегла ручного формування.  Її поверхня ідеально імітує бічну поверхню звичайної кладки цегли.  Використовується така цегла в оздобленні фасадів будівель, інтер'єрів, а також для декору елементів ландшафтної архітектури.
Чим гарний цегла ручного формування?  Цегла ручного формування дуже популярний у використанні в Європі, в першу чергу тому, що у нього достатньо низьке водопоглинання і він набагато міцніше на відміну від стандартного вітчизняного цегли
За 90-річну історію, виробництво зазнало кілька віх технологічного розвитку, і на сьогоднішній день випускається 150 млн цеглин на рік.  У 93 році була проведена повна комп'ютеризація управління, завдяки чому підприємство вийшло на свою повну потужність.  На території заводу є лабораторія, на якій зберігаються різні пігменти і мінерали, які додають в цегляну суміш.  У лабораторії так само проводиться тестування готової продукції для відповідності кожної партії.

ПРОЦЕС ВИРОБНИЦТВА

Методика виготовлення цегли ручного формування відома з давніх часів.  Процедура не складна, але має свої секрети.  Для створення міцного будівельного продукту необхідна чиста мелкодисперсная глина, взята зі спеціальних родовищ.  Вона відрізняється різноманітністю колірної палітри, дозволяє випускати вироби насичених природних відтінків.  Для виробництва глиняних блоків беруть тугоплавку породу.  Будівельні керамічні блоки формуються з суміші глин різних видів, в якій головним компонентом служить лёс (гірська порода жовтуватого відтінку осадового походження).  Це складні суглинисто-супіщані з'єднання, містять польовий шпат і кварц, рідше - частинки слюди, вулканічний попіл, раковини молюсків.  Головною ж особливістю такого формування є відсутність пресування.  Для надання природного вигляду готової продукції глиняні заготовки обвалюються в спеціальному мінеральному піску.  Але головну особливість у вигляді міцності і стійкості до зношування і перепадів температури, даний матеріал набуває саме після випалу при сильній температурі.  Метод виробництва за допомогою ручного формування з застосуванням старовинних технологій - робить цеглу елітним продуктом.

Область застосування вручну сформованого цегли:

Цегла ручного формування відрізняється від фабричного цегли, тому як технологія виробництва повернута практично до витоків, маючи не одну сотню років історії, але з невеликою модернізацією.  Європейські та Американські споруди, які були зведені до середини 19-го століття, були виконані з цегли ручного формування.  Даний вид будівельного матеріалу застосовувався при будівництві житлових і виробничих приміщень, підсобних об'єктах, а так само з нього викладали печі і каміна.
Застосовуючи цю технологію, було досягнуто значне зниження витрат на виробництво, що дозволило знизити відпускну вартість декоративних блоків.
В інтернет-магазині «БудМашПостач», Ви можете купити цеглу ручного формування по самій вигідною ціною.  Наявність багатої кольорової палітри і широкий вибір фактур поряд з високою якістю - дозволить зробити Вам кращий вибір.
На сьогодні цегла з обпаленої глини має високу собівартість і доступний далеко не бля всіх споживачів, але високі показники якості, придбані при процесі виробництва - виправдовують витрачені кошти.

Приваблива зовнішність даного матеріалу дуже популярна в наш час і користується великим попитом серед дизайнерів, які створюють стилістику під старовину і обробляють будинку і квартири в стилі loft.
Описавши на перший погляд таку нехитру технологію виробництва, яка відпрацьована не однієї сотнею років, помилково може здатися що секретів більше немає, але давайте ж розглянемо процес виробництва ближче:

Використання глини, яка потребує додавання спеціальних домішок і добавок - вважається ідеальною для даного виду продукції.

Процес формування відбувається в приміщенні.  Вихідний матеріал піддається ретельній обробці і просівання, після чого додають воду для отримання рівномірної м'якої маси з високою щільністю, консистенція повинна бути такою, щоб форма трималася і не розтікалася під тиском власної ваги.
Матеріал формують вручну, розминаючи і розкладаючи його на столі, після чого масу укладають в матрицю зі спеціального дерева.  Заповнюючи форму без пробілів, зайвий матеріал прибирають різкою за допомогою дроту.

Формувальний ящик виготовлений з твердої породи дерева, щільна фактура якого не дозволяє волозі насичуватися і деформувати масу.  Відшліфована внутрішня поверхня надає цеглі ручного формування рівні грані.
Перш ніж заповнювати форму глиняній масою, її посипають дрібним піском, що надалі полегшує витяг матеріалу з матриці.  Для повного заповнення форми, майстер силою вкидає в нього підготовлений брикет.  За розмірами брикет повинен бути більше ніж формувальний ящик, тому додавання відсутнього матеріалу в форму дуже негативно позначається на якості готової продукції.
Для виведення повітря і зайвої вологи з матеріалу - сирець закладають під сильний тиск.  Це дозволяє глині ​​заповнити весь простір форми аж до міліметра.
Після цього надлишки забираються за допомогою ножа або дроту, після чого сирець витягується з форми і відправляється на сушку в спеціальне приміщення.
Перш ніж повторно використовувати форму, її очищають від залишкового матеріалу.
Сушка заготовки необхідна для видалення зайвої води з матеріалу.  Перед сушінням сирець містить близько двадцяти п'яти відсотків рідини, а після сушіння ці показники повинні знизитися до десяти відсотків.  Дана процедура дозволяє виконати якісний випал в подальшому.

Приміщення в якому відбувається рівномірна і ефективна просушування сирцю - добре провітрюється і в ньому підтримується постійна температура.  Даний процес займає приблизно 1 - 3 тижні.  Такий інтервал часу варіюється через багатьох факторів, таких як погодні умови, температура навколишнього середовища і так далі.
Для видалення залишків вологи, клінкер можуть обдути теплим повітрям.
Що б досягти багатою кольорової палітри, можуть застосовуватися різні домішки і пігменти, що на заключному етапі відбивається після випалу в спеціальних печах.
Заготовки поміщаються в спеціальну піч, і піддаються розжареного при впливі певних температур.  Випал ділиться на кілька етапів із застосуванням різних температур, від 200 ° С до 800 ° С і займає від шести до восьми годин, в результаті чого відбувається спікання глини і утворюється монолітний блок.
Варто зазначити що клінкер прокаливают з застосування набагато більших температур, що досягають до позначки в дві тисячі градусів.  Застосування таких високих температур зводить до мінімуму вміст вологи в глині, що в підсумку становить близько восьми відсотків, надаючи унікальні властивості блоку.

ТЕХНІЧНІ характрістікі

Найменування Цегла ручного формування
Розміри, мм 160 × 75 × 38
210 × 100 × 50
210 × 100 × 65
250 × 120 × 65
490 × 100 × 38
Марка міцності М150
Порожнеча,% Повнотіла
Вологопоглинання Від 6%
Вага 2,2 кг - 3,4 кг
Кількість на піддоні 453-593 шт.
Вага піддону 1354 кг - 1560 кг

Переваги і недоліки

Виходячи з вищенаведеного, варто звернути увагу, що цегла ручного формування, як і будь-які інші аналогічні матеріали, мають свої певні недоліки і переваги.
Зверніть увагу:
На стороні ложка і стусана не повинно бути тріщин, пошкоджень і деформацій, що перешкоджають його використанню.  Незначні відколи на крайках не роблять сильного впливу на баланс вологості стіни і атмосферну стійкість.  Цегла ручного формування з більш значними ушкодженнями на лицьовій поверхні необхідно монтувати так, щоб дефекти не були звернені в бік фасаду.  Малі пошкодження матеріалів при обробці, транспортуванні, і зберіганні так чи інакше неминучі.  При виробництві використовується метод природного випалу за певним стандартом.  Технологія виробництва передбачає неминучі відхилення за кольором, обумовлюються особливостями сировини - Це НЕ є дефектом.  Що б такого не сталося, радимо замовляти облицювальну цеглу по можливості в повному обсязі, бажано, як мінімум, для взаємопов'язаних етапів будівництва.  Тим самим можна уникнути колірних відмінностей, так як цегла ручного формування відноситься до будівельних матеріалів, виготовленим з натуральної сировини, і наявність колірних відмінностей від партії до партії є нормою для даного виду продукції.

Головним мінусом цегли ручного формування, мабуть можна відзначити високу вартість матеріалу, з-за чого не кожен покупець може собі дозволити подібне естетичну насолоду.  Ціна на даний продукт пояснюється трудомісткістю і малою продуктивністю, на відміну від стандартного фабричного цегли.
Відносно переваг, якими володіє цегла ручного формування, їх набагато більше ніж недоліків.  Основними варто відзначити:
Довговічну експлуатацію;

Високі показники міцності;

Естетичність зовнішнього вигляду;

Мала питома вага;

Мінімізацію витрат на облицювальні роботи;

Відмінні показники теплоізоляції;

Оптимальний рівень поглинання вологи;

Збереження первісного вигляду;

Високі показники звукоізоляції;

Простота в догляді;

Окремим перевагою варто відзначити той факт, що матеріал є абсолютно екологічним, так як не має в складі агресивних хімічних елементів, які можуть будь-яким чином позначитися на здоров'ї людини і екології природи в цілому.
Виходячи з перерахованих вище переваг, можна зробити висновок, що цегла ручного формування є найкращим будівельним матеріалом для житлових приміщень, які прослужать вам довгі століття!

Придбати цегла ручного формування в інтернет-магазині «БудМашПостач» - значить по максимуму заощадити на внутрішніх або зовнішніх обробках приміщення, а широкий вибір асортименту різних форм і кольорових гам дозволить втілити в життя найсміливіші дизайнерські та архітектурні рішення, які однозначно будуть виділені на тлі сучасних  проектів.

особливості монтажу

Існує два основних види кладки:

Захищена кладка: Захищає від попадання води в умовах експлуатації.  Наприклад, внутрішня частина двошарової стіни або зовнішня стіна із застосуванням облицювальних робіт.
Незахищена кладка: кладка, яка піддається потрапляння води в умовах експлуатації.

У неагресивним середовищі: кладка, що не піддається впливу вологи або заморожування.
У помірно агресивному середовищі: піддається попеременному впливу вологи, але не відноситься до сильно агресивному середовищі.
Кладка в сильно агресивному середовищі: постійно насичена впливом на неї несприятливих кліматичних умов, в сукупності з штучними чинниками будь то стічні або грунтові води.  У тому числі часта схильність заморожування.

Поради по експлуатації
Шви повинні бути виконані так, щоб вода мала можливість без перешкод стікати по поверхні фасаду.  Для захисту забитих швів свіжим розчином від передчасного висихання, а також для поліпшення процесу схоплювання необхідно кілька разів зволожувати їх.
В такому випадку вертикальні і горизонтальні шви повинні розташовуватися один над одним для забезпечення необхідної перев'язки цегли.  Товщина облицювання становить, як правило, 85-120 мм, мінімальна товщина в малоповерховому будівництві для всіх представлених конструктивів дорівнює 65 мм.  Більш тонкими видами цегли можна виконувати облицювання із застосуванням конструктиву Тип I.
Для виконання кладки бажано використовувати розчини, які відповідають вимогам для облицювальної цегли.  Розчин кладки необхідно виготовляти класичним способом на будівельному майданчику, а ще краще придбати сертифікований товар.  Це відноситься і розчину для розшивки швів.  Правильна кладка цегли ручного формування гарантує надійність в експлуатації і прослужить вам довгі роки, для цього рекомендуємо додавати в розчин пластифікатор, який значно спростить роботу з матеріалом.  Виконуючи будівельні роботи, варто враховувати статичні, конструктивні умови, які можуть бути різними для кожної стіни, наприклад, при розташуванні деформаційних швів.  Для виготовлення довговічною і якісної облицювальної кладки необхідно використовувати відповідні технології і забезпечити захист свіжої кладки від вологи.  Для використовуваного цегли ручного формування, необхідно підібрати відповідний розчин.  Найчастіше рекомендується використовувати сухий.  А при арифметичних розрахунках загальної площі фасаду, простору для дверних і віконних прорізів, і кількості цегли - професіонали радять використовувати спеціальний калькулятор для економії ресурсів і часу.
Щоб уникнути парникового ефекту і проникнення капілярної вологи, ми не рекомендуємо допускати зберігання матеріалу на відкритому непідготовленому ґрунті.  Для тривалого зберігання на відкритому повітрі рекомендується влаштування тимчасового навісу.

нормативи положення

Нормативних положень, характеристик зовнішнього вигляду цегли ручного формування як колір і структура - не встановлені.  Важливе значення для таких характеристик мають такі фактори:
 • умови експлуатації;
 • умови виготовлення;
Виробництво за погодженням з вимогами замовника.

Як вибрати матеріал:

При виборі матеріалу, рекомендується розглянути кілька основних параметрів:
Бажаний зовнішній вигляд і колір цегли ручного формування - зовнішній вигляд повинен гармонійно доповнювати загальне архітектурне рішення і обробку будь-якого об'єкта.  Наприклад, зведення будівлі під старовинний замок виглядає незвично і привертає увагу.

Технологія виготовлення і популярність бренду - компанії, які мають власне виробництво, зацікавлені в постійній реалізації продукції.  Для бездоганної репутації продукту, здійснюється постійний контроль якості виробів.  Тільки виробник дає письмову гарантію на будь-яку колекцію цегли ручного формування та приймає на себе зобов'язання по поверненню замовлення в разі виявлення браку,

умови доставки - при покупці корисно уточнити інформацію про наявність м'якої покрівлі на складі або про можливість поставки під замовлення.  Цей нюанс важливий в тому випадку, якщо буде потрібно докупити ще кілька матеріалу (помилки розрахунку, виявлення шлюбу).
Наведені рекомендації відносяться до всіх видів будівельних матеріалів.

догляд:

Простота догляду є одним з головних переваг цегли ручного формування.  Забруднені ділянки легко відмиваються водою, що істотно заощаджує Ваш час і витрачені зусилля.  Однак не рекомендуємо використовувати даний матеріал в оформленні кухні в стилі лофт, так як в важко доступних місцях буде накопичуватися жир, який може зіпсувати естетичний зовнішній вигляд.

Область застосування цегли ручного формування:
Розвиток технології виробництва і помітні показники зростання обсягів даної продукції роблять цеглу ручного формування дуже популярним будівельним матеріалом, який сміливо прирівнюється до елітного виду продукції і найчастіше використовується для оформлення:
Заміських будинків і котеджів;

Оформлення будівель «під старовину»;

Парканів та огорож;

Оформлення фігурних елементів;

Дизайнерського оформлення приміщення в стилі Loft;

Декоративного оформлення каміна і печей;

Оформлення предметів інтер'єру;


підсумки:

На початковому етапі, зважившись придбати більш дешевий продукт з метою економії коштів, кінцевий результат може не відповідати вашим очікуванням з об'єктивних причин, і як правило, така «економія» може дати зворотний ефект, з ще більш високими витратами, і меншою впевненістю в гарантії якості  зведеної споруди.
У інтренет-магазині «БудМашПостач» наданий широкий асортимент цегли ручного формування від різних виробників.  Головна перевага даної продукції - ціна в нашому магазині.  Визначившись з бажанням придбати цегла ручного формування у нас, по самій вигідною ціною, варто зателефонувати за вказаними номерами або залишити заявку на сайті.  Ви отримаєте професійну консультацію досвідченого менеджера, який відповість на Ваші запитання і допоможе зробити калькуляцію розрахункової вартості матеріалу з доставкою або без.  Ціна на в Києві, вказана без урахування доставки.  Доставка здійснюється по всій території України.
Телефонуйте нам прямо зараз!
Ми завжди раді новим клієнтам!


Вентиляційна коробка для фасадів 9мм
9
В наявності
21.00 грн.
Екатеринославский / Вишневый
q24934
Украина
В наявності
25.20 грн.
Екатеринославский / Графит
q24935
Украина
В наявності
25.20 грн.
Екатеринославский / Киевская Русь
q24936
Украина
В наявності
25.20 грн.
Екатеринославский / Сливовый
q24937
Украина
В наявності
25.20 грн.
Екатеринославский / Сливовый ньюанс
q24938
Украина
В наявності
25.20 грн.
Екатеринославский / Таврический
q24939
Украина
В наявності
25.20 грн.
Екатеринославский / Таврический темный
q24940
Украина
В наявності
25.20 грн.
Цегла ручного формування Sahtas
f32233954
В наявності
10.00 грн.
Цегла ручного формування СБК 0,73НФ вишнева
f32234328
В наявності
18.50 грн.
Цегла ручного формування СБК 0,73НФ коричнева
f32234329
В наявності
18.50 грн.
Цегла ручного формування СБК 0,73НФ сіра
f32234333
В наявності
18.50 грн.
Цегла ручного формування СБК 0,73НФ червона
f32234331
В наявності
18.50 грн.
Цегла ручного формування СБК 1НФ колор мікс білий
f32234323
В наявності
18.50 грн.
Цегла ручного формування СБК 1НФ колор мікс білий
f32234324
В наявності
18.50 грн.
Цегла ручного формування СБК 1НФ колор мікс сірий
f32234325
В наявності
18.50 грн.
Цегла ручного формування СБК 1НФ коричнева
f32234320
В наявності
18.50 грн.
Цегла ручного формування СБК 1НФ сіра
f32234322
В наявності
18.50 грн.
Цегла ручного формування СБК 1НФ червона
f32234321
В наявності
18.50 грн.
Цегра ручного формування СБК 1НФ вишнева
f32234314
В наявності
14.50 грн.
Вентиляційна коробка для фасадів 12мм
12
В наявності
15.00 грн.
Показано с 1 по 33 из 33 (всего 1 страниц)