з 2007 року на ринку України!

Купити блоки з газобетону BauGut Київ, Україна за оптовими цінами

Купити блоки з газобетону BauGut Київ, Україна за оптовими цінами, Газоблок Baugut (БауГут) гладкий / толщина стены 100 мм, Фото №1

в наличии

Ціна від 1 220.00 грн.

Купити блоки з газобетону BauGut Київ, Україна за оптовими цінами, Газоблок Baugut (БауГут) гладкий / толщина стены 300 мм, Фото №2

в наличии

Ціна від 1 220.00 грн.

Показано -15 по 0 з 2 (Всього сторінок 1)
Опис

Газоблок BauGut BauBlock новинка на будівельному ринку

Газоблок БауГут BauGut проведений на потужностях заводу Стоун Лайт, який знаходиться в м Бровари для мережі будівельних супермаркетів Епіцентр.
Ціна газобетону Бау Гут Бау Блок в Києві практично не відрізняється від ціни газоблоку Стоунлайт.  Відмінність полягає лише в кольорі плівки: Стоунлайт в зеленій, а БауГут (BauGut) у синій плівці.

 Купити газобетон БауГут БауБлок Київ, доставка газоблоку, ціна

Звернувшись, за вказаними на сайті номерами телефонів, інтернет-магазину «БудМашПостач» ви отримаєте професійну консультацію досвідченого логіста, а так же, ми підберемо найбільш оптимальний, для Вас, варіант доставки газоблоку (маніпулятор, фура-довгомір, газель), з огляду на особливості заєда  , що в свою чергу, заощадить Ваш час і Ваші кошти.  Так само можливий самовивіз газоблоку, при наявності свого транспорту.

 Купити газобетон BauGut (Баугут) в Києві і довідатися про ціни нового газоблоку з доставкою на об'єкт по всій Україні - Ви можете зателефонувавши до нас.
 Ми завжди раді новим клієнтам і співпраці!  До зустрічі!

Популярні статті