з 2007 року на ринку України!
Повна комплектація обєкта будматеріалами

Газоблок Ю-ТОН Вознесенськ

Показано -15 по 0 з 19 (Всього сторінок 2)
Опис

В 1992 році було створено ТОВ «Юпітер», яке спеціалізується на виробництві металоконструкцій і газоблоку Ю-Тон (газобетон «JU-TON»). Територіально виробництво газобетону розташувалося в Миколаївській області, місті Вознесенськ на 6,2 гектарах. Потужність заводу дозволяє виробляти 299000 кубометрів газоблоку за 1 рік.

На кожну партію газоблоку видається паспорт якості. На виробництві є своя сертифікована лабораторія, тому відмінна якість гарантовано. Не можна не згадати про високої кваліфікації працівників заводу і мегатехнологическому Німецькому обладнанню WKB Systems.
Лайт (щільність Д300) - Газобетон Ю-Тон з міцністю В0,75-1,0 - підходить для зведення стін всередині приміщення, а також для заповнення монолітно-каркасних конструкцій. Самий теплозберігаючий матеріал з усього асортименту Ю-ТОН і інших виробників газобетону. Газоблок Лайт-Євро - наявність вирізів паз-гребінь. Морозостійкість 35 циклів.

Еко (щільність Д400) - Газобетон Ю-Тон з міцністю В1,5-2,0 - самий восстребованная і популярна щільність газобетону на Українському ринку газобетону, тк він є не тільки теплозберігаючим, але і конструкційних, підходить для зведення стін всередині приміщення, а також для заповнення монолітно-каркасних конструкцій. Гарантована заводом морозостійкість: 50 циклів.

Базис (щільність Д500) - Газобетон Ю-Тон (Ютон) з міцністю В2,0 - один з найміцніших газобетонів, але менш теплозберігаючий ніж Д300 і Д400, підходить для зведення стін всередині приміщення, а також для заповнення монолітно-каркасних конструкцій. Гарантована заводом морозостійкість 50 циклів замерзання-відтавання.

Солід (щільність Д600) - Газобетон Ю-Тон (Ютон) з міцністю В2,5 - самий міцний із запропонованого асортименту газобетону, наменее теплозберігаючий з Д300-Д500, підходить для зведення стін всередині приміщення, для будівництва 3-5 поверхових будівель. З 2011р в малоповерховому будівництві все менше і менше використовується газоблок з щільністю Д500-Д600, тк энерго-ресурси не дешевшають, і втрата тепла з такими зовнішніми стінами - дуже затратно для приватного забудовника. Тому обізнане замовник знає, що при товщині стін 350-400 мм і щільності Д400 - додатково утеплятся можна, але зайве. Морозостійкість - 50 циклів замерзання-відтавання.

 

Популярні статті